Nasza Infolinia : 
 (32) 411-69-98  dzwoń! pytaj! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pisz! pytaj!

Jesteś tu:

Systemy Master Key w naszej ofercie

System klucza Master Key pozwala dowolnie nadawać uprawnienia poszczególnym kluczom. Jest to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu różnych budynkach. Od dużych domów, poprzez hotele, firmy, a także systemy kluczy w parafiach. Jeden klucz, który do wszystkich zamków oraz pojedyncze klucze pasujące do pojedynczych drzwi. To propozycja, dla wszystkich, którzy potrzebują swobody w budowaniu kontroli dostępu w obiektach.

Co to jest system Master Key? Czym różni się system klucza generalnego od systemu jednego klucza?

Systemem MasterKey określamy każdy zestaw wkładek do zamków, zamków, kłódek, do którego możliwy jest dostęp za pomocą jednego klucza Master. Systemy Master Key to zarówno proste systemy jednego klucza dostępne bezpośrednio w naszym sklepie, jak i systemy klucza generalnego, gdzie występują poza kluczem Master również klucze grupowe i indywidualne.
Więcej ....

Ideą sklepu Jeden-klucz.pl jest dbałość o naszych Klientów. Dlatego staramy się o możliwie jak największe uproszczenie i przyspieszenie procesu realizacji zamówienia. Dotyczy to przede wszystkim prostych systemów klucza, czyli systemu klucza jednakowego, tzn. takiego, w którym każdy klucz systemu otwiera wszystkie wkładki, kłódki, itd. w całym systemie.

 

 

  Systemy klucza generalnego/głównego - Master Key mogą obejmować zarówno mniejsze budynki o niewielkiej liczbie drzwi, jak i duże systemy o wielu różnych strukturach i kontroli dostępu. Niewiele jest ograniczeń technicznych jeśli chodzi o możliwości skonfigurowania rozmiaru i złożoności systemu Master Key. Więcej na masterkey.center 

Więcej o MasterKey....

wspolnota

Jako jedyni w regionie proponujemy funkcjonalne rozwiązanie do budynków wielorodzinnych (Wspólnoty Mieszkaniowe, Osiedla).

Czytaj więcej...

parafia

Ks. Proboszcz otwiera wszystkie zamki, kłódki, itd.,  Wikary tylko te wskazane przez Proboszcza...
Systemy klucza MasterKey do zastosowania w Parafiach

Czytaj więcej...

domJeden klucz do wszystkich zamków w domu. Właściciel domu i jego rodzina jednym kluczem otwierają wszystkie: drzwi, bramy i furtki w swoim domu. 

Czytaj więcej...

biurowiec

System klucza Master Key pozwala dowolnie nadawać uprawnienia poszczególnym kluczom.

Biurowce i galerie handlowe są szczególnym wyzwaniem logistycznym. Zorganizowanie formalne takich obiektów to liczne pytania i kompromisy.
Grupa INFINITY zajmuje się częścią tych pytań i zapewnia na każde z nich alternatywne rozwiązania.

Czytaj więcej...

Pomoc on-line

pomoc
Masz pytania dzwoń lub napisz e-mail!
Chętnie pomożemy i doradzimy.
Nie wiesz jak wycenić swój system/zestaw?
Wyślij nam wymiary wkładek oraz ogólną ilość kluczy,
a prześlemy wycenę e-mail'em.


System 1 klucza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Master Key: masterkey.center

Odbiór osobisty - Gliwice

Grupa INFINITY 
ul. Szafirowa 53
44-100 Gliwice

R E G U L A M I N

 
 

Wysyłka i płatność

Dostępne formy odbioru systemu:

 • Odbiór osobisty - bezpłatnie
 • Paczkomaty: 12zł od 90zł GRATIS!
 • Kurier pobranie (do 500zł): 24,60zł

 

Dostępne formy płatności:

 • Płatność przy odbiorze osobistym
 • Przedpłata na konto
 • Kurier płatność przy odbiorze do 500zł
 • Przelewy24.pl:
  - Przelewy bezpośrednie
  - Karty kredytowe - bez prowizji!

Certyfikat Praw Konsumenta

Certyfikat BIG