Zamek i oraz wkładka Assa Abloy oraz FAB i DOM – zamówienia


Nasza Infolinia : 
 (32) 411-69-98  dzwoń! pytaj! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pisz! pytaj!

Jesteś tu:

Systemy Master Key w naszej ofercie

System klucza Master Key pozwala dowolnie nadawać uprawnienia poszczególnym kluczom. Jest to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu różnych budynkach. Od dużych domów, poprzez hotele, firmy, a także systemy kluczy w parafiach. Jeden klucz, który do wszystkich zamków oraz pojedyncze klucze pasujące do pojedynczych drzwi. To propozycja, dla wszystkich, którzy potrzebują swobody w budowaniu kontroli dostępu w obiektach.

parafiaKościoły i parafie w Polsce, podobnie jak firmy i domy prywatne, borykają się w kwestii zamknięć z tym samym problemem, tj. z dużą ilością używanych kluczy. Proboszcz czy Wikary, noszą duże i ciężkie pęki kluczy. Wiele z nich w starych, zabytkowych obiektach to klucze do zamków zastawkowych pamiętających dawne czasy. Jednak pod koniec dwudziestego i na początku obecnego wieku, powstały nowoczesne kościoły i przy nich domy parafialne, z zamkami na wkładki bębenkowe. Mały klucz, lepsze zabezpieczenia, to walory takich zamknięć. Jednak pęki kluczy pozostały, choć może zmienił się ich wygląd.

W licznych obiektach sakralnych INFINITY znalazła na to sposób. Wielu zadowolonych ze współpracy Proboszczów, nosi obecnie jeden klucz, którym otwierają wszystkie pomieszczenia. Zdarzają się również księża, którzy mają pod swoją opieką większą ilość budynków. Oni również stosują codziennie jeden klucz.

Zachęcamy do takiego spojrzenia na parafialną codzienność.

Funkcjonalność, którą proponujemy, można uzyskać na dwa sposoby: można ujednolicić wszystkie zamknięcia tak, aby były otwierane jednakowymi kluczami, ale można również zróżnicować dostępy do pomieszczeń. Ta druga metoda, to tzw. systemy klucza generalnego lub inaczej: systemy MASTER KEY.

Ideą takiego rozwiązania jest to, że wszystkie osoby związane funkcyjnie z Parafią noszą jeden klucz. Kluczem otwierają wszystkie pomieszczenia, które w ustaleniach wewnętrznych są im udostępniane. To rozwiązanie jest proste i skuteczne.

System jednego klucza

Zachęcamy do przyjrzenia się zaletom takich rozwiązań, a jest ich wiele:

 • każdy funkcyjnie przebywający w Parafii posługuje się jednym kluczem do wszystkich udostępnionych mu pomieszczeń (ogranicza to koszty dorobienia zestawów kluczy),
 • w system można połączyć różne rodzaje zamknięć: wkładkę dwustronną, wkładkę z gałką, półwkładek do drzwi garażowych, kłódkę, zamek meblowy, wkładkę do zamków wierzchnich,
 • wymiana uszkodzonej np. wkładki, odbywa się bez konieczności dorabiania kluczy (istniejące klucze pasują do wymienionej wkładki),
 • zgubienie klucza (dawniej pęku kluczy) nie powoduje konieczności wymiany wszystkich zamków, czy wkładek a jedynie tzw. przekodowanie istniejących, które jest zdecydowanie mniej kosztowne,
 • można połączyć system klucza w wielu budynkach, co obniża koszty i funkcjonalność rozwiązań,
 • można wygenerować klucz, bądź klucze systemowe dla różnych rozwiązań funkcjonalnych np. dla ekipy remontowej, wywozu śmieci, dostawy produktów, bądź przesyłek itd.

Istotną zaletą tych funkcjonalnych rozwiązań, jest możliwość ich realizacji etapami, rozciągniętymi w znacznym okresie czasu. System można zacząć budować nawet od jednej wkładki, którą z powodu awarii musimy wymienić. Przy wymianie kolejnych, dobudowujemy je do już istniejącego systemu.

UWAGA:

Do kościołów i Parafii INFINITY zaleca stosowanie wkładek o dużych walorach antywłamaniowych. Atesty posiadane przez te wkładki umożliwiają otrzymanie ulg w firmach ubezpieczeniowych. Oczywiście systemy MASTER KEY, w tych obiektach, mogą być wykonane na prostszych i tańszych wkładkach, jednak trzeba przy budowaniu systemu rozważyć zagrożenia z tym związane. Szczególnie w przypadku zastosowania wkładek LOB na kluczu standardowym istnieje prawdopodobieństwo otwarcia wkładek przypadkowymi kluczami (duża ilość kluczy na rynku), a także klucze do tych wkładek łatwo dorobić na rynku w punktach dorabiania kluczy (nie wymaga to legitymowania się) lub przez osoby nieupoważnione ze względu na powszechną dostępność surowych kluczy na rynku.

Dlatego w swojej ofercie posiadamy platformy systemowe producentów, których wkładki nie są tak proste do podrobienia a prawdopodobieństwo posiadania drugiego takiego klucza jak znikome.

 

Wartość systemu Master Key jest niezależna od jego złożoności, określamy ją sumując wartość wkładek z wartością kluczy (liczymy każdy klucz niezależnie czy jest to klucz indywidualny czy grupowy, czy Master). W jednym systemie mogą występować wkładki bębenkowe, wkładki do zamków nawierzchniowych „Yeti", zamki meblowe i kłódki.

 

W przypadku pytań i zamówień jesteśmy do Państwa dyspozycji:

 

 

Telefon stacjonarny: 22 247-81-87
Telefon stacjonarny: 32 411-69-98
Telefon komórkowy: 661-241-406
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pomoc on-line

pomoc
Masz pytania dzwoń lub napisz e-mail!
Chętnie pomożemy i doradzimy.
Nie wiesz jak wycenić swój system/zestaw?
Wyślij nam wymiary wkładek oraz ogólną ilość kluczy,
a prześlemy wycenę e-mail'em.


System 1 klucza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Master Key: masterkey.center

Odbiór osobisty - Gliwice

Jeden-Klucz.pl Siedziba

Grupa INFINITY 
ul. Szafirowa 53
44-100 Gliwice

 • 32 411-69-98
 • 22 247-81-87
 • fax 32 7071048
 • +48 504-475-127

R E G U L A M I N

Wysyłka i płatność

Dostępne formy odbioru systemu:

 • Odbiór osobisty - bezpłatnie
 • Paczkomaty: 12zł od 90zł GRATIS!
 • Kurier pobranie (do 500zł): 24,60zł

 

Dostępne formy płatności:

 • Płatność przy odbiorze osobistym
 • Przedpłata na konto
 • Kurier płatność przy odbiorze do 500zł
 • Przelewy24.pl:
  - Przelewy bezpośrednie
  - Karty kredytowe - bez prowizji!

Certyfikat Praw Konsumenta

Certyfikat BIG