Nasza Infolinia : 
 (32) 330-75-02  dzwoń! pytaj! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pisz! pytaj!

Jesteś tu:

Systemy Master Key w naszej ofercie

System klucza Master Key pozwala dowolnie nadawać uprawnienia poszczególnym kluczom. Jest to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu różnych budynkach. Od dużych domów, poprzez hotele, firmy, a także systemy kluczy w parafiach. Jeden klucz, który do wszystkich zamków oraz pojedyncze klucze pasujące do pojedynczych drzwi. To propozycja, dla wszystkich, którzy potrzebują swobody w budowaniu kontroli dostępu w obiektach.

domKażdy właściciel domu jednorodzinnego, z uwagi na specyfikę obiektu, posiada od sześciu do dziesięciu kluczy, którymi otwiera: bramę, furtkę, dwa zamki w drzwiach wejściowych, garaż, drzwi w garażu do wnętrza domu, drzwi na balkon, altanę lub pomieszczenie gospodarcze itd. itp.

Nawet jeżeli zastosuje się elementy elektronicznych otwarć np. bramy wjazdowej i garażu, to nawet wtedy, często zastosowane są zamki, jako elementy wspomagające, na wypadek awarii elektroniki, choćby z powodu braku zasilania. Wielu właścicieli posiada jeszcze inne zestawy kluczy np. do domku rekreacyjnego, domu czy mieszkania osoby starszej, którą się opiekują, czy własnej firmy.

Jeśli spojrzymy na posiadane zestawy kluczy i jeśli zapoznamy się z propozycjami sklepu Jeden-Klucz.pl, to jedynym racjonalnym wyjściem, jest zastosowanie do wszystkich zamknięć jednego klucza.

Jeśli ograniczymy się tylko do prywatnych obiektów tj. domu, czy domku rekreacyjnego, to wystarczy ujednolicenie zamknięć przez zastosowanie systemu jednego klucza otwierającego wszystkie pomieszczenia. Jeśli jednak na sprawę spojrzymy szerzej, to oczywistym staje się fakt, że wykorzystujemy system MASTER KEY, który umożliwia otwieranie przez właściciela domu i firmy wszystkich pomieszczeń, a pracownikom firmy nie umożliwia wejścia do domu właściciela. Każdy członek rodziny w tym rozwiązaniu posiada jeden klucz do pomieszczeń prywatnych, jak też każdy pracownik posiada tylko jeden klucz, którym otwiera tylko te pomieszczenia w firmie, do których właściciel firmy go upoważni.

Klucz remontowy

Dodatkowo w tym rozwiązaniu pojawia się możliwość wygenerowania tzw. klucza remontowego. W sytuacji, kiedy rodzina wyjeżdża np. na wczasy, to pod jej nieobecność może pracować ekipa remontowa. Jeśli wyposażymy ją w klucz, który otwiera bramę wjazdową, przez którą wjadą na teren posesji, a także garaż, w którym w czasie remontu mogą składować niezbędne narzędzia i materiały budowlane, to nie jest konieczne „pilnowanie" domu, przez osoby zaufane, gdyż pozostałe pomieszczenia będą dla ekipy remontowej niedostępne.

Właściciele domu mogą spokojnie wypoczywać, a po powrocie odebrać klucz od ekipy remontowej wiedząc, że tego klucza nie można dorobić na rynku. Klucz pozostaje więc do zastosowania przy kolejnych pracach na terenie posesji.

Podsumujmy zalety nowego spojrzenia na zamknięcia i klucze systemowe w domach jednorodzinnych:

 • każdy członek rodziny posiada jeden klucz do wszystkich pomieszczeń (ogranicza to koszty dorobienia zestawów kluczy),
 • w system można połączyć różne rodzaje zamknięć: wkładkę dwustronną, wkładkę z gałką, półwkładkę do drzwi garażowych, kłódkę, zamek meblowy, wkładkę do zamków wierzchnich,
 • wymiana uszkodzonej np. wkładki, odbywa się bez konieczności dorabiania kluczy (istniejące klucze pasują do wymienionej wkładki),
 • zgubienie klucza (dawniej pęku kluczy) nie powoduje konieczności wymiany wszystkich zamków, a jedynie tzw. przekodowanie istniejących, które jest zdecydowanie mniej kosztowne,
 • można połączyć system klucza w domu z firmą co obniża koszty i funkcjonalność rozwiązań,
 • można wygenerować klucz, bądź klucze dla różnych rozwiązań funkcjonalnych np. dla ekipy remontowej, wywozu śmieci, dostawy produktów, bądź przesyłek itd.

UWAGA:

Do domów jednorodzinnych Jeden-Klucz.pl zaleca stosowanie wkładek systemowych wykonanych wg klasy 5 lub 6 EN/PN tj. wkładek, o dużych walorach antywłamaniowych. Atesty posiadane przez te wkładki umożliwiają otrzymanie ulg w firmach ubezpieczeniowych. Oczywiście systemy MASTER KEY w tych obiektach mogą być wykonane na prostszych i tańszych wkładkach, jednak trzeba przy budowaniu systemu rozważyć zagrożenia z tym związane. Szczególnie w przypadku zastosowania wkładek LOB na kluczu standardowym istnieje prawdopodobieństwo otwarcia wkładek przypadkowymi kluczami (istnieje duża ilość kluczy na rynku), a także klucze do tych wkładek łatwo dorobić na rynku w punktach dorabiania kluczy (nie wymaga to legitymowania się) lub przez osoby nieupoważnione ze względu na powszechną dostępność surowych kluczy na rynku.

 

Wartość systemu Master Key (kategoria Master Key) jest niezależna od jego złożoności, określamy ją sumując wartość wkładek z wartością kluczy (liczymy każdy klucz niezależnie czy jest to klucz indywidualny czy grupowy, czy Master). W jednym systemie mogą występować wkładki bębenkowe, wkładki do zamków nawierzchniowych „Yeti", zamki meblowe i kłódki.

 

 

W przypadku pytań i zamówień jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Pomoc on-line

pomoc
Masz pytania dzwoń lub napisz e-mail!
Chętnie pomożemy i doradzimy.
Nie wiesz jak wycenić swój system/zestaw?
Wyślij nam wymiary wkładek oraz ogólną ilość kluczy,
a prześlemy wycenę e-mail'em.


System 1 klucza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Master Key: masterkey.center

Odbiór osobisty - Gliwice

Grupa INFINITY 
ul. Szafirowa 53
44-100 Gliwice

R E G U L A M I N

 
 

Wysyłka i płatność

Dostępne formy odbioru systemu:

 • Odbiór osobisty - bezpłatnie
 • Paczkomaty: 12zł od 90zł GRATIS!
 • Kurier pobranie (do 500zł): 24,60zł

 

Dostępne formy płatności:

 • Płatność przy odbiorze osobistym
 • Przedpłata na konto
 • Kurier płatność przy odbiorze do 500zł
 • Przelewy24.pl:
  - Przelewy bezpośrednie
  - Karty kredytowe - bez prowizji!

Certyfikat Praw Konsumenta

Certyfikat BIG